skip to Main Content
GemeenteJeugdbeschermingJeugdhulp met verblijfJeugdhulp zonder verblijfJeugdreclassering
Alphen aan den Rijn7%6,7%85%1,3%
Hillegom4,1%4,1%90,2%1,6%
Kaag en Braassem4,6%4%90,7%-
Katwijk5,8%5,5%87,9%0,8%
Leiden5,6%4,3%89,1%1,2%
Leiderdorp4,7%6%88,7%1,3%
Lisse4,9%4,1%89,4%-
Nieuwkoop5,1%6,8%87,2%-
Noordwijk2,3%3,6%93,7%-
Oegstgeest4,7%3,9%91,3%-
Teylingen3,4%3,9%91,8%0,9%
Voorschoten4,7%4,7%89,7%-
Zoeterwoude5%5%90%-
Holland Rijnland5,2%5%88,8%1,1%
Back To Top