skip to Main Content
Gemeente2021202020192018201720162015
Holland Rijnland255.469252.241249.424246.376244.365240.918237.854
Alphen aan den Rijn48.89348.17947.75347.09946.72345.96845.753
Hillegom9.8639.849937669.6816.4199.3989.399
Kaag en Braassem11.89511.72611.48611.29411.20411.05610.835
Katwijk27.16526.86926.372426.32926.26525.81425.491
Leiden60.53859.83259.08858.07957.47656.63655.231
Leiderdorp12.37912.11912.12112.11812.06812.01611.958
Lisse10.41110.33010.21710.0491.18310.0809.935
Nieuwkoop11.66011.49811.36111.29811.11310.83510.741
Noordwijk20.12019.93019.568812.38912.30912.26712.058
Noordwijkerhout7.1157.1566.9426.922
Oegstgeest11.01410.86210.69110.47510.45910.37910.366
Teylingen16.28716.05015.58815.51515.09614.95214.716
Voorschoten11.50411.46511.44811.44211.36711.21011.090
Zoeterwoude3.7403.5323.4933.4933.5273.3653.359

Op deze interactieve kaart kunt u het bouwjaar van uw woning opzoeken

Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.

Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.

Back To Top